Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Даже човек да е произлязъл от маймуните, то радва поне: първите хора на земята са били евреи.
Бисери 3,322 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тя каза: - Нямаш хубаво тяло. Той започна да тренира плуване и стана майстор на спорта. Тя каза: - Не си достатъчно мъжествен. Той замина доброволец в Чуждестранния легион и се върна с медали за смелост. Тя каза: - Глупав си. Той завърши университет и аспирантура, защити дисертация и написа книга. Тя каза: - Не можеш да ме издържаш. Той заряза науката, отвори фирма и започна свой бизнес, който скоро започна да носи хубав доход. Тя каза: - Ти си канцеларска мишка. Той започна да се занимава с парашутизъм, сноуборд, подводно плуване. Тя каза: - Алчен си. Той й купи къща в "Бояна" и "Порше". Тя каза: - Бизнесът направи от теб дяволски бездушен човек. Той си продаде всичко, затвори бизнеса и с всичките пари построи дом за бездомните хора. Той отиде при нея с един букет цветя, пораснал, в стари дънки, отслабнал и гладен. Тя каза: Кво се чудиш? Не те обичам и това е... Една секретарка казва на шефа си: - Страхувам се, че имам лоши новини за вас! - Защо винаги ми носиш лоши новини? Поне един път не може ли да ми кажеш, че имаш добри новини? - Добре тогава. Имам една добра новина за вас. Не сте стерилен. Всички хора са братя: живеят сякаш делят наследство. Когато сътворявал земята и човечеството, Бог решил през 20 век ...в малка България....да създаде БКП. Решил също да дари хората в България с ум, честност и партийност...И тук се намесили възмутени архангелите: - Защо на един малък народ толкова много и все скъпи качества...Не може така!По две ще им стигнат! Оттогава така и е тръгнало: ако човек е умен и честен - той е безпартиен. Ако е умен и партиен - то е нечестен. Ако е честен и партиен - със сигурност е глупак. Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес. - Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка - тире, точка - тире... - Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар - куче, граничар - куче...