Стои си една жена на балкона и си пуши. В тоя момент пред блока спира кола и излиза мъж от нея. Дамата се провиква:
- Господине-е-е-е! А пък мен ме е страх от Вас!
- Защо бе госпожо?
- Ами да не ме изнасилите.
- Ама как бе госпожо? Аз съм тук долу, а Вие сте на петия етаж?
- О-о-о-о-о! Ама аз ей сега ще сляза...
Мъж отишъл да аптеката да купи лекарства на болната си жена. Върнал се, дал й ги, тя ги погледнала и веднага му се развикала:
- Защо си купил толкова много, похарчил си сумати пари. Колко пари си дал? Сигурно поне 20 лева си дал.
А мъжът отговорол:
- То си пише - СтоДал.