Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж и жена разговарят: - Госпожо, на колко сте години? - Какъвто номер обувки нося. - А кой номер носите? - Тридесет и шести. - И не ви убиват...?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Защо на военните обикновено жените им са или учителки или медицински сестри? - Защото или са тъпи или болни!
Професионални
03.10.2017
3,278 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разбира се, че Нострадамус е предсказал, че в следващия си живот ще е известен, но си е нямал и представа, че ще живее под вода, при това ще се увлича по футбол, ще има осем крака и ще носи обикновеното немско име Паул.
Умрял Шерлок Холмс и попаднал в рая. Hа вратата стои апостол Петър и пита: - Кой си ти? - Аз съм най-добрият детектив на света. - Тогава отивай да намериш Адам и Ева, щото в рая се навъди много народ и не мога да ги открия изобщо. Шерлок Холмс влиза, а на другия ден води мъж и жена. - Ето ти Адам, ето ти и Ева! - Е как ги позна? - Елементарно - и двамата нямат пъп.
SS загражда квартирата на Щирлиц. Мюлер се провиква: - Щирлиц, обграден си, излизай! Знаем, че си вътре! Щирлиц също знаеше, че е вътре, но упорито мълчеше…
Две блондинки отиват на кино. Сядат си на местата и след известно време светлината бавно започва да гасне. Едната се обръща към другата и казва: - Абе, муцка, винаги като ходя на кино се чудя, как го правят това нещо тия хора.... - Ами как, сигурно бавно вадят щепсела от контакта..
Влиза мъж в данъчната служба. - Вие за какво сте? - питат го. - Ако трябва да съм честен - за нищо. Просто дойдох да погледам хората, за които работя.