Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно време казвахме - такава е криза, че нямам пари за едно Боро(Marlboro), сега казваме - такава е криза, че имам пари само за Боро...
Бисери 3,400 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка вика детето си да се прибира от улицата: - Иванееее! Хайде прибирай се вече! - Може ли още малко бе, мамо? - Добре, още по едно малко и се прибирай. Психотерапевта: - Алкохолът прави човек безразличен към всичко. Пациента: - Дреме ми. Късно през нощта Червената шапчица се разхождала из гората и хоп - пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разкарваш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме ебат обичам. Заради кризата изгубих работата си, преживявам четвърти месец на единия хляб и сладък чай. Вчера се порових из шкафа, намерих половин килограм боб и две глави лук. Реших да си направя боб. Чистя си аз боба, а малка хлебарка притичва към мен. Бедната, от глад даже не се страхува от стопанина. Не я убих, като сварих божа, капнах й малко и на нея. Сега си седя и й капвам от сладкия чай. А хлебарката стана съвсем питомна. Яде почти от ръката ми. В час по психология... Учителката пита: - Какво става при вас младежите по време на пубертета? - Сърби на! - отговаря ученичка на ТГ.