Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дете пита майка си: - Мамо, какво е това? - Магаре, мойто момче - отговаря майката. - А защо са му толкова големи ушите, а на татко са толкова малки? - Зашото слушка моето момче, а не като татко ти дето не слуша. - А защо има такава голяма пишка? - Я върви, върви, майка ти кога ли е имала късмет...
Деца 3,676 прегледа
Следващ →

Още вицове

13 февруари. В пощата оплешивяващ мъж на средна възраст методично поставя печати "С любов" на ярко-розови пликове с изрисувани сърца. После вади флаконче с парфюм и започва да пръска пликовете. Любопитен посетител се приближава към него и го пита какво прави. Мъжът отговаря: - Изпращам хиляда картички за Свети Валентин с надпис "Познай от кого!". - Но защо? - Адвокат съм по бракоразводни дела... Харесва ми демокрацията в Щатите! Не искаш да гласуваш за републиканец - моля, гласувай за демократ. Много добър кандидат, просто супер! Във възторг съм. Ама какво? Ама не ти ли харесва? Тогава има републиканец! По-добър няма да намериш, най-честният! Президент ще бъде по-добрия! Ама как? Не е ли ок? Тогава има демократ! Гениален направо! Истински американец, знания и опит - на супер ниво! Какво? Искаш нещо друго? Ами има демократ... И така 150 години подред. - Защо си накупила толкова козметика? - ядосва се съпругът. - Защото красотата е главното оръжие на жената! - отговаря съпругата. - Да, но превъоръжаването ти от година на година става все по-скъпо! - Знаеш ли, колко пъти съм бил на гости и нито веднъж не съм ял торта! - Не обичаш ли сладко? - Обичам, но винаги когато сложат тортата на масата, аз вече съм под масата... Българин и американец са в тоалетната по малка работа. Българинът приключил, закопчал си ципа и тръгнал да излиза. Американецът се обадил след него: - У нас след тоалетната се мият ръцете. - А нас не си пикаме по ръцете.