Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Барманката в барчето където е моята фирма инструктира дъщеря си как да работи: - Дъще... Ако сандвичът е стар, мухлясал и смърди - затопли го повечко, че да не си личи...
Гадории 2,635 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж трябвало да даде изпражнения за изследване. Станал сутринта, свършил работата, сложил малко в една кутия от кибрит и тръгнал.Три дни ни вест, ни кост от него. Жена му се паникьосала, звъняла навсякъде - никаква информация за него. Решила да отида в поликлиниката. Питала навсякъде, никой нищо не знае. По едно време една от чистачките и казала: - Виж в хирургията, там от три дни лежи някакъв мъж, може да е твоя! Отива жената в хирургията. Гледа мъжът й лежи целия гипсиран. - Пешо, какво ти е? - Не знам, не помня! - Ама нищо ли не помниш, бе? - Спомням си само една мутра дето ми говори! - И какво ти говореше? - Ами пита ме - "Пич, да имаш кибрит?" - Как псуват джедаите? - Нека майка ти бъде с мен! Eдин мъж влиза в аптека и пита: - Имате ли черни презервативи? - А защо са ви точно черни? - пита учудено аптекарката. - Комшията почина и аз искам да изкажа съболезнованията си на жена му! Действителността е реалност, породена от липсата на алкохол. Срещат се двама приятели. Единият казва: -В колата при мен има две мадами. -Хубави ли са? -Е, ако пийнеш малко, то стават. Другият поглежда в колата и казва: -Не, толкова не мога да изпия!