Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Прибира се Гарабед в къщи и какво да види;жена му и Киркор голи. -Макухи,каквой туй ,ма? -Еее,миии,Гарабед,имаше бонбони-децата ги изядоха,имаше ракия-ти я изпи.Дойде човека,с какво да го почерпя?
Киркор и Гарабед 14,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сесколог пита жена на новобогаташ, която му досажда с претенциите си: — Когато получавате оргазъм, мъжа ви разбира ли! — Ох, докторе, че от къде ще разбере. Той е зает човек и не мога да му дрънкам по телефона за щяло и нещяло. Оправдават обвинен в кражба чрез взлом. На излизане от съда адвокатът се обръща към оправдания си клиент: - Е, доволен ли сте от защитата ми? - Общо взето, да. Но ако знаех, че съм невинен, не бих си ангажирал адвокат! Срещат се двама бивши съученици: - Ти къде влезна? Аз съм медицина! - А аз съм във Ветеринарния! - Като завършим ще се лекуваме един друг! Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал: -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, ти си ! Обърнал се нашият и му вика на тоя: -Абе брато, чакай поне една дреха да свали, успокой се малко! Оня седнал. Хвърлила стриптизьорката горницата и тоя пак почнал да крещи: -Давай скъпа! Сваляй всичко! Крещял, викал и нашият почнал да се изнервя, обърнал се и му вика: -Аре, стига ве! Толкова да си загорял? Още не си е свалила сутиена! Така се повтаряло докато не свалила и прашките. Тоя път и нашият почнал да вика, ама от тоя отзаде нито звук. Обърнал се нашият човек да види дали не си е заминал оня... той още там, ама си мълчи. -Аре, ве батка - казал нашият - момичето вече се съблече, къде ти отиде самочувствието? -Амииии... някъде по гърба ти. Болничен лекар цяла година кани свой пациент да постъпи в болницата. Пациентът обаче идва за постъпване чак на 31 декември на обяд. Лекарят, подготвил се вече за излизане и празнуване му казва: - Ти луд ли си да постъпваш точно сега! Годината след малко свършва, а ние още не сме изпълнили плана за умрелите...