Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл:
- Моля те, Марко помогни ми!
Магарето се поколебало, пък отвърнало:
- Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи.
Така и станало заекът се хванал и се измъкнал.
На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап.
- Моля те, помогни ми казало магарето.
Зайо Байо отвърнал:
- Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят.
Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло:
Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон.
Отива един мъж в Бюрото по труда и казва:
- Бих искал да си намеря някаква високоплатена работа без специална квалификация!
Служителят:
- Супер! Има нещо като за Вас- един милионер търси да наеме шофьор за своята 20 годишна дъщеря-нимфоманка. Условията са: апартамент и храна безплатно, ще пътувате с нея навсякъде и стартова заплата 1500 лева..
- Аре стига бе! Вие се ебавете с мен!
- Да, но Вие почнахте първи!