Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един мъж в Бюрото по труда и казва: - Бих искал да си намеря някаква високоплатена работа без специална квалификация! Служителят: - Супер! Има нещо като за Вас- един милионер търси да наеме шофьор за своята 20 годишна дъщеря-нимфоманка. Условията са: апартамент и храна безплатно, ще пътувате с нея навсякъде и стартова заплата 1500 лева.. - Аре стига бе! Вие се ебавете с мен! - Да, но Вие почнахте първи!
Професионални 2,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато Виктор Юго трябвало да мине границата на път за Прусия, митничарят го попитал: - С какво се занимавате? - Пиша!? - Аз питам с какво изкарвате прехраната си! - С перото. - А-ха, добре! И записал на съответния формуляр: "Виктор Юго - търговец на пера". Един мъж скочил от самолет. Но парашутът му за нещастие не се отворил и той умрял. На погребението неговата съпруга казала пред всички присъстващи: - Много се радвам от едно нещо! Хората учудени попитали: - Какво? Съпругата: - Как последните секунди от живота си, той само за мен е говорил... Една вечер се прибирам с гаджето, качваме се автобуса - яка блъсканица. Стоим лице в лице, натиснати един в друг, нежно я погалвам по бедрото, а на лицето й никаква емоция. Почвам да се притеснявам, нещо не е наред, питам я: - Приятно ли ти е? Тя ме гледа учудено, а отстрани се чува плах женски глас: - На мен ми е приятно. - И за какво тази артистка е получала званието "народна артистка"? - За креватни сцени. - Няма нито един такъв филм с такива сцени. - Разбира се, тези сцени никой не ги е снимал. Един младеж късно вечерта здраво се нашмулил във една дискотека. Вече към 3 часа той бил взел от всяка дрога по много. В един момент чува негова любима песен. Тръгва към дансинга да потанцува, но в следващия момент усеща, че двама го преследват. Тои не обърнал голямо внимание и продължил да върви. Във втория момент вижда как тея двамата се приближават и той решава да бяга. Излязъл от дискотеката и от няма накъде хванал едно такси... онея двамата се качили в една черна кола и тръгнали след него. Въпросният младеж със таксито успял да стигне някаде на високо във планините и шофьора му казал, че не може по напред. Той слязъл и продължил да бяга. След известно време се обръща и вижда, че онея двамата са го изгубили и решава най-сетне да се облекчи по голяма нужда във едни храсти, тъй като той още докато тръгнал от дискотеката устетил как го напира. Тъкмо клекнал и започнал най-хубавия му момент в живота, някой го потупва по рамото и му казал "...Абе шшш мой, не на дансинга моля те..."