Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Компютърен магазин. Продават принтер. След няколко часа се звъни по телефона. Клиента: - Купих принтер от вас, но не мога да го пусна. Продавача: - А инструкцията за ползване прочетохте ли? - Не, разбира се. Да не съм идиот?
Програмисти 3,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се вожд на индианците и вожд на папуасите. Вождът на папуасите: — Колега, ти как си решил въпроса с циганите? — Много просто: в племето няма цигани – няма и въпрос с циганите! А ти? — При мене положението е лошо. Колкото и да им обяснявам на тия от племето, че циганите и те са хора като нас, все едно… не искат да ги ядат… Невероятно, но факт! Днес Бойко Борисов е обяснил какво е популизъм, при това не е споменал нищо за себе си! Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости. Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата носи чехли и ги нахлузва на краката на зет си. Приятелят много учуден от ситуацията пита: - Какво я правиш тази женица, биеш ли я нещо, че е толкова послушна? - Не, нищо подобно. Питай я ако искаш... Гостът съответно попитал: - Защо е цялата тази любезност? - Ами как да кажа... - започнала тъщата - ...отначало, когато младите се нанесоха много се радвахме; момчето е добро, здраво, справедливо и спокойно - нали работи като футболен съдия. Имахме котка, но тя нещо не го харесваше много много и още първата вечер го надраска с нокти по крака. Той нищо не каза, само извади от джобчето си един жълт картон, вдигна го и после го прибра. И така всичко си продължи спокойно. След два дни докато зет ми гледаше телевизия, обаче, котката скочи върху него и го надраска по рамото. Той пак реагира много спокойно - извади жълтия картон и го вдигна. Но една вечер котката скочи върху лицето му и го одраска. Тогава той вдигна червен картон и на сутринта намерихме котката обесена на тавана... - Тази история е много тъжна, но не разбирам какво общо има с това да си толкова любезна със зет си. - Ами аз вече имам два жълти картона... Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. - Ей, брато - развълнувал се свалячът. - Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и... - ...и бой, бой, бой! - допълнил го садистът. - Как четири блондинки седят на един стол? - Като го обърнат.