Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На бай Славчо жена му го праща до кварталната бакалия /в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракия, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО. В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката: - Имате ли кисело мляко "ДАНОН"? Магазинерката отговаря: - Фамилия? - Колев!!!
Семейни 3,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

100 лева рушвет ли са, пита здравният министър линк - монитор.бг ----- Хващат доктор с пачка от по сто лева и обяснява: - Това са от сто благодарни пациента по сто лева. Министърът също мисли, че е редно.... - Какво ти е мнението за днешната статия на Петров? - Пълни глупости! Отгоре на всичко ги е преписал от последната ми книга! В правителството на Египет трима министъра обмислят как да се борят с уличните боеве: - Трябва да използваме сълзотворен газ, за да разпръскваме хората. - Сълзотворния газ вече не помага, трябва да употребим оръжие! - А може би ни трябват крайни мерки и да забраним безплатния алкохол на руските туристи в хотелските барове? В турския хотел, където почивах олинклузив, ме наричаха Александър Невски, защото всеки ден побеждавах шведската маса. Две змии си говорят.Едната пита другата?: -Дружке,верно ли е,че сме отровни? -Да,защо? -Ами защото си прехапах езика.