- Кое е най-подтиснатото нещо на света?
- Задникът.
- Защо?
- Защото:
1. На него седим, спим и т.н.
2. Не му даваме да си излее душата на публични места.
3. Последен прочита пресата.
Ако някой трепери когато го прегръщаш,
ако усещаш как устните му горят,
ако видиш че му спира дъхът и има особен блясък в очите:
БЯГАЙ,защото е свински грип!!!