Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В парка вървели двама старици и решили да седнат, да починат. Седнали и... починали.
Гадории 2,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата се прибира у дома: - Жена, стоплила ли си чая? - Да. Налива му чай, чукчата опитва - студен. Ядосан го излива на главата на жена си и излиза от стаята. Жената стои и си мърмори: - Добре че не го бях стоплила, щеше да ме изгори. - Какво казва Азис, когато си търси оная работа в гащите за да пикае? - Къде си бе, парцал? - Ало! Вие защо не изпращате научния отчет за тази година? - Съдържанието е също, като миналата година. Просто сменете датата на заглавната страница и е готов! - Добре! А вие просто сменяйте датите във ведомостите за заплатата и готово! Червената шапчица влиза в къщата на баба си. Вижда на леглото вълка и пита : -Бабо, защо са ти толкова големи очите? -За да те виждам по-добре, скъпо дете! -А защо са ти толкова големи ушите? -За да те чувам по-добре, детето ми! -Бабо, а защо имаш толкова голяма опашка? -А това всъщност не е опашка ... - казал вълкът и силно се изчервил ... Психиатър е събуден в четири през нощта от телефонно обаждане. - Докторе, колко струва посещение у дома? - 50 лева. - А преглед в кабинета ви? - 20 лева. - Тогава ви чакам след половин час в кабинета ви.