Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели играли на шах и мат.Единият мести фигурата и казва "белот",а другият "абе какав ти белот бе това да не ти е футболно игрище".
Спортни 3,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

След мача треньорът се кара на отбора: - Казах ви да играете така, както никога досега не сте играли! А не така, все едно никога досега не сте играли. Съдията пита шофьора: - Как стана така, че автобусът се блъсна? - Нямам представа! През това време продавах билети. Бях малък и минавах покрай къщата на чичко Ленин. Оттам се носеше апетитна миризма на кюфтета. А аз - гладен, гладен… Срам не срам, звъня на вратата. Излиза чичко Ленин с престилка и вилица в ръката. - Чичко Ленин може ли едно кюфте, много съм гладен? - Да се махаш оттук! А очите му излъчваха ли излъчваха доброта… Седи си един старец на балкона, гледа и си мисли: "Да-а-а, не им е лесно на младите днес! Ето - една цигара пушат няколко човека! И не униват даже, а се смеят!". Холмс: - Уотсън, лицето ви е по-бяло от възглавницата! - Какво означава това, Холмс? - Най-после е време да се изпере калъфката на възглавницата!