Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена отива на доктор. - Докторе, струва ми се, че съм нимфоманка! - Ами, смятам, че мога да ви помогна, но цените ми са 50 долара на час... - А за цяла нощ...??
Разни 1,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

За да излезе по-евтино, в референдума освен въпрос за новините на турски език, ще има и втори въпрос: "Да се намали ли броя на депутатите на 100?" Рефендумът вече се окачва с повишен интерес... Не било Стара планина, а Стара сланина... Турнир по бойни изкуства. По програма идва ред на самураите. Излиза японски самурай. Съдиите отварят една кутийка. Оттам излита канарче. Самураят със светкавично движение вади меча, чува се вж-ж-ж-жик! На земята падат двете половники на канарчето. Публиката е във възторг. Излиза китайски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита муха. Самураят вади меча - вж-ж-ж-жик! На пода пада мухата разрязана на четири части. Публиката е във възторг. Излиза еврейски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита комар. Вж-ж-ж-жик! Комарът продължава да лети. Съдиите: - Ама, комарът ви остана жив!!!!! Самураят: - Досега никой не е умирал от моето обрязване... Ако е верен израза, че "обущарят е без обувки", то става ясно, защо мнозинството гинеколози са мъже. Майка и малкото й момиченце минавали през пазара. По едно време детенцето видяло в една клетка малко, сладичко, пухкаво бяло зайче, спряло се и замолило майка си: - Мамо, мамо, защо не си купим това сладко зайченце? А майката отговорила: - Защото ще го изядем.