Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Крикор и Гарабед се заяждат един с друг: - Крикор, кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам със жена ти как се гоните голи из къщата. - Гарабед, а на теб кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря един бинокъл, че да видиш чия жена гоня.
Киркор и Гарабед 9,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: - Какво правиш. - Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата - казало зайчето. - Бре, тоя заек, я го виж ти - помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил - отговора - същия. Разчуло се - минали няколко животни - заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа - вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: - А... а... а... нищо - пиля си ноктите и говоря глупости... Въпрос към радио Ереван: - Защо булчинските рокли са бели? Отговор: - Защото стандартният цвят за кухненско оборудване е белият. \"На местопрестъплението не беше открито средството на престъпление…\" из протокол за разследване на изнасилване. - Здравей, Иванчо! Кога се върна? Нали миналата седмица заминахте с Петърчо за Америка? - Аз се върнах вчера, а той ще се върне след пет години. Там отвори един голям магазин и... - Че от къде толкова капитал? - Не с капитал. Той го отвори с шперц... Двама мъже си говорят: - Знаеш ли, че според статистиката над 30% от жените изневеряват на мъжете си? - Статистика, статистика... За какво ми е на мене тая статистика? Дай имена, адреси, телефони...