Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Слещат се две мутри. Първият: - Брато, вчера ходих в сервиза ....Начи сложих си на Мерцедеса всички екстри, каквито имаше. Абсолютно всичкооооо....Дадох още 20 хиляди долара... Вторият: - Ебаси, и аз миналата седмица ходих в сервиза. И аз си сложих всички екстри....Дадох 25 хиляди долара... - Я па ти!!? Как така,бе? Аз си сложих абсолютно всичко...Какво повече си сложил за 5 хиляди долара? - Абе виж сега...Нали знаеш, че не съм добре с очите. Накарах ги да ми сложат предно стъкло с четири диоптъра...
Борци 4,047 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един изпълнителен директор си събрал подчинените на съвещание. Така, така, така и обсъдили служебните дела и започнали да си говорят по други теми. Босът започнал с едни негови ловни преживавания. - Намираме й леговището и я изръгваме от вътре р’ейш ли и в тоз момент тя ни подгонва, и аз р’ейш ли, се обръщам, и да-а-а-а-ан, и й вкарвам 13-0. Вадя ножа да я задирам и й хващам крака, и го опъвам така-а-а-а... И в тоя момент му звъни телефона. Провежда 10 минутен разговор и готов да доразкаже случката: - Та до къде бях стигнал? - Таман си я хванал за крака и си го опънал... - А-а-а-а да! И к’во става мислите... такъв секс й теглих, ама животински. Секс, секс. Направо я разцепих. Сигурно още ме помни и се пита за мен... Футболен Маниак привърженик на "Левски" споделя с приятел: - А бе ако знаеш моето куче какви салта прави когато ЦСКА вкара гол ^^ не е истина .... ! - Ама какви салта, предни или задни? - Ми зависи как ще го изритам. Мъж и жена спят в къщи. Мъжът трета поредна вечер не може да спи - става, пуши цигари, разхожда се в къщата. Жената го попитала: - Мъжо, какъв е проблема, че не можеш да спиш? - Жена, голям проблем! Имам да давам много пари на един човек, а не мога да му ги върна! Не мога въобще да заспа! - Мъжо, няма проблеми! Обади се на този човек и му кажи, че не можеш да му върнеш парите. Тогава той няма да може да спи, а ти ще спиш спокойно! Въпреки предупрежденията на спасител митничар млязъл в морето в бурно време. По едно време обаче тръгнал да се дави и започнал да вика за помощ. Спасителят го измъкнал от водата и му казал: - Абе, митничаря, аз какво те предупредих? - Ти как разбра, че съм митничар? - Ами обикновените хора, когато плуват, гребът с ръцете навън, а ти - навътре - отговорил му спасителят. Съботна сутрин , жената се стяга да излиза и мъжа я пита: -Къде отиваш? -На тренировка на конна езда! -Айде , че два пъти коня вече звъня !