Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпа, вчера заведох няколко колеги на бира и изхарчих 50 лева. - Гад такава, аз нямам един здрав чорапощник, няма с какво да си купя, а ти ТАКИВА пари пропиваш! Защо? - Отбелязвахме повишението на заплатата ми с 200 лева... - Че какво има да се отбелязва? Нима двеста лева са пари?
Семейни 3,073 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пациент уплашено пита лекаря преди операция: - Докторе, сигурен ли сте, че след операцията ще оживея? - Разбира се правил съм 117 операции преди тази... Нали все някоя трябва да е успешна... Двама пияни се прибират късно вечерта. Единият казва: - Аре на бас, че като се прибера, първата дума, която ще каже жена ми ще бъде - "Съкровище" - Ти луд ли си, бе, я се погледни, пиян си като кирка, а очакваш жена ти да ти вика съкровище… - Аре, бе, дай да се хванем на бас! - Няма смисъл, бе, нали я знам жена ти каква е кобра… - Хвани се на бас, бе… - Добре, да вървим… Отиват пред вратата и първият драска по нея и вика: - Съкровищеееее, отвори вратата… Отвътре се чува: - Съкровище!?!! Аз ей сегичка ще те спукам от бой… Млада лекарка от бърза помощ попълва задължителният формуляр за току що приключило раждане в линейката. Дата...................19/1/2007 Пол.....................женски Тегло...................3.5кг. Град/село.......На магистралата! Детенце си учи уроците. Баба му го наглежда. По едно време хлапето дига глава от книгата и пита: - Абе бабо? Бе слона дали може да лети? - Не може бе Ванчо. Къде си чувал слон да лети? - Ми на Жорко дядо му одеве в градинката четеше вестник "Дума" и там пишело, че слоновете могат да летят. - Ееееааа, абе да лети, да лети, десет метра да лети най-много... Мъж се оплаква на приятеля си: - Много съм притеснен. Жена ми говори на сън. - А какво говори? - Постоянно повтаря: "Не, Васко, не!" - Няма нищо страшно. - Как така - аз не се казвам Васко! - Няма нищо страшно, докато тя казва "не"!