Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Я сакам да станем от ония, къде подигат балерините. Ученическо съчинение на тема "Какъв искам да стана".
Бисери 3,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Критика към Иво Димов от Димитър Пенев: — Какво ми се пръскаш със скъпи парфюми. Това да не ти е модна къща. И стига си ги баламосвал другите с истории за света и за райската империя. Мен не ме интересува дали знаеш кой е Цезар, Мезар или Пезар. Аз искам да играеш футбол, ако не ще те пратя да учиш в БАН. Трима пияници излизат от кръчмата и тръгват по релсите. — Абе Пешо, кой тъпанар ги е правил тия стълби? Стъпя на едното стъпало другото не мога да го стигна! — Ти зарежи стълбите, ами виж парапета как са го орязали. — Момчета, не се притеснявайте, асансьора идва, пуши, свети та и свири! Двама приятели отиват на риба. Купуват си въдици, столчета, лодка, непромокаеми облекла, та дори и каравана. За тяхно най-голямо съжаление, успяват да хванат само една малка рибка. Ядосан, единият се развиква: - Тая рибка ни излезе петнайсет хиляди долара! Другият се опитва да го успокои: - А представяш ли си, ако бяхме хванали още една! - Пил ли си някога скоч? - А ти някога пушил ли си кламери? По време на първата световна война един американски журналист, който "поназнайвал" чужди езици, бил в далечния изток и отразявал сблъсъка между руската и японската армии: - И се срещнаха двете велики армии - руската и японската. Великата японска армия се хвърли напред с бойния вик "Банзай!", което на великия японски език означава "С Бога напред!". Великата руска армия също се втурна напред с вика "Йоб твою мать!", което на великия руски език също означава "С Бога напред!".