Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Нещастен зет решил да се отърве от тъща си. Добрите му приятели го посъветвали: - За да изглежда като злополука, купи й един "Москвич" на старо - ще се пребие с него. След няколко дни тъщата потрошила москвича, но без даже да се натърти. - Ще ти трябва нещо по-бързичко - рекли приятелите. - Вземи една "Лада", сигурна работа! След три дни срещат нещастния зет, а той - печален. - Какво става? - И ладата потроши! А на нея - нищо! - Братче - рекли добрите приятели, - ще трябва да се бръкнеш - вземи един "Ягуар", да ти е мирна главата! След още три дни срещнали вече бившия зет - целият в траур, но ухилен до ушите. - Изяде я! - викнал отдалече. - Три дни я яде, ягуарът му с ягуар, но до шушка я изяде.
Семейни 2,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка влязла в банята за да се изкъпе. Извикала своя мъж и му казала мъжо дай ми шампоан а той и отвърнал - е ти нали имаш сто в банята за какво ти е още един, и блондинката казала - е да ама тези 100 шампоана са за суха коса а моята вече е мокра. Мъж среща приятел на улицата и го пита: - Защо си тъжен? А приятелят му отговаря: - Защото дадох на един друг приятел $50 000 да си направи пластична операция и сега незнам как изглежда да си ги взема обратно. - Скъпи, за какво мислиш сега? - За нищо особено... - Тогава мисли за мен! - Че аз какво правя?! - Ти защо все говориш с бръснаря си само за времето? - А да не искаш да говоря за политика с човек, който ми е опрял бръснач в гърлото? Една майка изпращала момичето си от село студентка в София и и поръчала: -Дъще, много внимавай когато отидеш в града, защото ще срещнеш някой младеж, ще почнете да ходите на кафета дискотеки и т.н.Най-накрая ще те заведе в квартирата си и нали знаеш ш студентска квартира-една маса, стол и легло.Той ще побурза да седне на стола, ти ще седнеш на леглото, той ще седне до тебе и...О срам за нашето семейство!!! Връща се девойката другата година и разказва: -Мамооо точно така стана-намерих си едно момче, ходихме насам, натам и накрая отидохме в квартирата му.Тогава аз побързах да седна на стола, той седна на леглото, аз седнах до него и...О срам за неговото семейство!!!