Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
След съобщението, че в Швейцария са открити сметки на 20 висши държавни чиновници и техните имена ще бъдат обявени скоро, адвокатите на 350 чиновника заявиха, че това е нагла лъжа и провокация на швейцарските власти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Искам смъртта да ме завари, докато си засаждам зелето. Споделено на глас
Бисери
03.10.2017
3,800 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кара си мутрата BMW-то по пътя със 90 км и изневиделица срещу него едим мерцедес, а в ляво, а вдясно и се ударили челно. След няколко минути в несвяст борчето се събужда и си мисли ядосан - "ей ся кат го фана тоя че го утепам", излиза от колата и гледа как от мерцедеса излиза един поп. Борчето: - Ко праиш бе идиот, ей сега че те утепам. Попа: - О чадо успокой се, важното е, че сме живи и здрави Борчето: - Виж ко ми напраи колата бе ... Попа: - Виж мое чадо, това са само ламарини. Важното е, че сме живи и здрави (попа вади една бутилка джони из под расото). Дай да пийнем по едно за това. Борчето хванало бутилката ударило един голям гълток да освободи напрежението и подало бутилката на попа. Попа затворил бутилката и я прибрал под расото. Борчето: - Ти няма ли да пиеш? Попа: - Не, аз ще чакам полицията.
- Кой е там? Да не си ти, Штирлиц? Глас от тъмнината: - Знаете, че и да съм аз, няма да ви кажа.
Отива един при сексолога: - Докторе, счупих си ключицата! - Абе ти не си за тука. Травматолога е на горния етаж! - Абе докторе за тука съм. Моля ти се изслушай ме. Когато видя някоя готина мадама и достойнството ми скача и ме удря по главата! Аз падам в несвяст за около 10 минути! - Добре сега ще видим как да ти помогна! Доктора извикал сестрата, която била пищна хубавица и в момента на нейното появяване пацинта паднал по гръб! След малко го събудили и доктора му казал! - Опитвал ли си да си преместиш главата? - Да, счупиш си ключицата!
Ла Скала. Симфоничен концерт. Водещият обявява: - Шостакович- Шеста симфония От една от ложите се чува вик: - Чуваш ли, ма Пено, човекът каза "Шеста симфония"! Докато се туткаше да се преобличаш, изтървахме пет...
Разликата между оптимиста, песимиста и реалиста: 1. Оптимиста вижда чашата наполовина пълна. 2. Песимиста вижда чашата наполовина празна. 3. Реалиста помирисва дали е ракия.