Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мейл до съпорта: "ПрИ мЕн МиГа ИнДиКаТоРа CaPs LoCk, КаК сЕ оПрАвЯ?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Знаете ли какво е нахалство? - Да бутнеш баба си по стълбите и да я питаш каде отива.
Любими Герои
03.10.2017
3,548 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв… всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време, но няма ефект… Тогава втория отива при този дето хваща риба след риба и го пита: - Абе приятел, кажи каква е тайната… уж всичко ни е еднакво а виж какво става. - Сега ще ти обясня как се прави - казва първият - значи като се събудя сутрин и поглеждам в кой крачол ми е увиснал и ако е в левия - хвърлям въдицата наляво, ако е в десния - надясно… - Добре де, ами аз като се събудя и ми е изправен… накъде да хвърлям? - Лелеее, ти какво правиш тука тогава?
- Къде си? - Почти съм при теб. - Звъня ти на домашния!!
Рано сутринта в събота жена се събужда. Става и отива в кухнята. Взима сатърчето и накълцва въдиците, нарязва влакното, полива с киселина плувките, с ножицата нарязва гумените ботуши на лентички, отваря прозореца и изхвърля стръвта. Удовлетворена от извършеното тя ляга отново в леглото и прегръща спящият си съпруг.... Остават и още два часа живот ...
Блондинка отива на лекар, за да претеглят бебето, което тя носи на ръце. За съжаление, бебешкият кантар бил на ремонт. - Няма проблем - казал лекарят - ще претеглим майката и бебето заедно, а после само майката и така ще получим теглото на бебето. - Няма да стане, докторе, аз не съм му майка, а леля.
В Борисовата градина се разхожда младо момиче привечер и както си ходи от храстите я връхлита маскиран изнасилвач, сграбчва я, тръшва я на земята и я почва... - Велизаре? - казва момичето - Велизаре, ти ли си, бе? Ти си Велизар Димитров от ЦСКА, нали?! Ти си, Велизарееее, познах тее!- засмяло се момичето.. В този момент изнасилвача скочил като попарен, свалил маската си и...наистина, това бил Велизар Димитров! - Ама..как..как ме позна?! - с недоумение попитал той. - А...как, как!... Много лесно! Пак не вкара там, дето трябва!