Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то? Банан в такси!
Разни 1,824 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във влак пътувалипоп,съдия иобикновенчовечец.Станало дума кой от тримата е най-важен. Попът казал: -Който ме срещне, ми казва ваше преосвещенство. Съдията казал: -Мен пък, като ме срещне някой, ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - А бе, не се карайте, няма по-важен от мен. Аз, като вляза някъде, ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!". Нещо се губи чувството за хумор на народа - и във вицове.ком, и в триада.бг, и във вицовете на гювеча, и във вицовете във флиртче.ком - едни и същи вицове... На стар бизнесмен разказват за младата му жена: - Изневерява ви с трима мъже. опитният бизнесмен отговоря: - По-добре да имам 25 процента добра сделка, отколкото 100 процента лоша! Анка игриво: - Василий Иванич, хайде да играем на криеница. Ако ме намерите ще преспим заедно, а ако не, ще бъда зад печката… - Мъжете са виновни за всичко.Те създават всички проблеми. Жените само ги раждат...