Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра отива в туристическа агенция. - Какво ще обичате? - Ще ми се малко да си почина, ама ми трябва нещо по-така… - Какво ще кажете за Бахамските острови? - Не. Там вече ходих. Иска ми се нещо по-специално, да се отвлека от ядовете, от работата. - Малко ски из Алпите? - Не. И това съм го правил. - Знам, какво ви е нужно - сафари! - Това какво е? - Ще се повозите на джип, ще постреляте… - Че то все едно, че съм на работа!
Борци 3,950 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бяла жена ражда негърче. Виждайки бебето в ръцете на акушерката, казва с усмивка: - Моят мъж ще е много доволен! Толкова обича черния хумор!!! - Пешо! Ако изпиеш половинка водка, ще можеш ли да работиш? - Разбира се. - А ако изпиеш литър? - И още как! - А три литра? - Да работя няма да мога. Но да ръководя - с удоволствие. Двама седят на маса в бар късно през нощта. На бара мадама седи на "кончето" леко разкрачена. Мъжете гледат, че под полата се чернее и се ловят на бас. - На бас, че е без бикини. - Глупости, с черни бикини е, личи си. Извикват сервитьора, дават му 5 лв. и го пращат да провери. Той изпуска кибрит, вижда връща се и вика. - Братчета, нито е с бикини, нито е без бикини - мухи са. Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал: — Еми в Америка имаме много такива! Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал: — В Турция имаме много такива! Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал: — Що метна турчина? — В България имаме много такива!!! Щастлив слушател се обажда до водещия радиопредаване: - Ало, намерих чанта с документи и пари на Петров. - Бъркате, тук не е бюро за намерени вещи. - Не бе, пуснете една песен за него.