Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра умряла и попаднала в ада. Дали му нов костюм "Версаче", накичили го целия със злато, дали му солидна пачка банкноти и го пуснали да си върви. Наоколо пълно със страхотни забавления. Влиза той в казиното. - Залагам хилядарка на червено. - Съжалявам, пари не приемаме. Отива на бара: - Мартини с лед. - Съжалявам, пари не приемаме. Влиза в ресторанта: - Гъбена супа, стек с гъби и бутилка уиски. - Съжалявам, пари не приемаме. Мутрата се обръща към дяволите: - Тук може ли да се купи нещо въобще?! - Не. - Но защо?! - Защото това е ад за мутрите.
Борци 4,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имам матрак с памет...Надявам се, че не помни всичко... Срещат се двама съседи: - Ти да не си купил пособие за сексуално удовлетворение на жена ти? - Защо така си мислиш? - Вчера през нощта слушам, у вас леглото както обикновено заскърца. А след това вместо няколко леки стона, жена ти както никога се разкрещя и взе да писка... От там си направих извода. - Вчера, като се занимавахме с това, си заклещих крака в щорите и корниза падна върху жена ми... Политикът не трябва да бъде прекалено умен. Много умният политик вижда, че повечето от задачите пред него са напълно неразрешими. Тече подготовката за Нова година. Мъж иска в магазина две от най-големите пиратки. Продавача: - Продавам само по една! - Защо? - Защото втората вече няма да я чуете. - Защо бай Славчо обича водката повече от секса? - Защото по отношение на водката възможностите на организма не са ограничени.