Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама луди си приказват: -Ти защо не работиш? -Ми защото съм луд. -Но има много луди,които ходят на работа. -Е,чак толкова луд не съм.
Луди 2,466 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван: - Има ли живот на Марс? Радиото отговаря: - И там няма. Живот - това е игра с неограничени смени на играчите, треньорите, съдиите и правилата. Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене: - Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски... Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал: - Ей, нещастник, ще ти счупя... - Само Левски са свине-е-е. Три блондинки си говорят. Първата: - На мъжа ми топките са много горещи! Втората: - И на моя също.. Третата: - На моя не съм обърнала внимание. На другия ден. Третата цялата в синини - Муцка, кво е станало. Да не си паднала от трамвая? - Не, муцки. Хванах го моя снощи за топките, стана му хубаво, а пък аз го питах: Защо на другите мъже топките са горещи, а твоите за само топли.. Две мутри се возели в лимузината си, единият видял мъж с калимявка и заповядал на шофьора си: - Спирай! Шофьорът заковал автомобила на място, а от него излезнал единият с бухалка в ръка и започнал да блъска невинния калугер, докато го свалил на земята, след което се прибрал в лимузината и продължили пътя си, побойника с гордост възкликнал, казвайки на приятелчето си: - Ще ми разправят те, че не мога да бия Батман.