Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама луди си приказват: -Ти защо не работиш? -Ми защото съм луд. -Но има много луди,които ходят на работа. -Е,чак толкова луд не съм.
Луди 2,467 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един заек тръгнал да се беси. Вижда го мечката и го попитала: - Зайо, какво правиш? - Беся се. - А защо се бесиш за крака? - Щото за врата ме души. Над гората лети Змей Горянин и крещи: - Всички на митинг! Всички на митинг! Седи Баба Яга пред къщичката с кокоши крака, гледа нагоре и укорително клати глава: - Ех, Змейченцето бедно, пак се е натровило със седесарчета... - Казват, че габровците не са джентълмени, но това не е истина. Днес видях с очите си как габровец с чадър пазеше една дама, докато тя сменяше гумата на колата... 3айо Байо искал да сваля Кума-Лиса и тя се оплакала на Кумчо Вълчо. Кумчо Вълчо казал на Зайо Байо: - Говори й за цветя, тя много ги обича. Отишъл нашия пич и казал: - Като си го на зюмбюля, такъв ще ти натръндефиля, че чак листата ти ще окапят! Обаче нищо не станало и Вълчо му казал: - Говори й за строителство, тя много го обича. Зайко пак: - Като си го накирпича, такъв ще ти го бетонирам, че чак керемидите ще паднат! Да ама пак при кумчо: - Зайо, говори й за мотори, тя е влюбена в тях. И Заека: - Кума лисо, като си го на ямахам, такъв ще ти го нахондя, че чак гумите щи фръкнат! - Защо жените толкова обичат да се омъжват за военни? - Защото могат да готвят, да шият, да оправят леглото, имат добро здраве и са свикнали да изпълняват команди.