Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, а ти бил ли си с много жени? - Не. Ти пък... всеки път само с по една.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Господин ефрейтор! Жена ти е дошла при тебе! - Не "при тебе", а "при вас"! - При нас беше вчера.
Разни
03.10.2017
1,794 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събира старшината новобранците и започва със строг глас:<BR>- Петров, я излез две крачки напред!<BR>Излиза Петров а старшината му вика:<BR>- Що е това родина бе, Петров?!<BR>А Петров плахо:<BR>- Миии... не знам!<BR>Старшината го скастрил и му изкрещял:<BR>- Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя.<BR>Върнал се нашия в строя а старшината подхванал Иванов:<BR>- Абе Иванов, що е това родина бе?!<BR>А Иванов мазничко:<BR>- Ми майката на редник Петров.<BR>Старшината почервенял от яд и се развикал:<BR>- Абе келеш, това и твойта майка бе! Разбра ли ме сега.<BR>Иванов:<BR>- Разбрах.<BR>Старшината:<BR>- К’во разбра?!<BR>А Иванов твърдо и уверено:<BR>- Че Петров ми е брат!
Две градинарки си говорят: - Имаш много хубави червени домати. Амониева селитра ли им слагаш? - Ами! Всяка вечер се събличам гола и се разхождам из градината. Като ме видят, доматите почервеняват от срам за една нощ! На другия ден втората градинарка се похвалила: - Доматите изобщо не реагираха, но пък виж краставиците какви дълги станаха!
Алкохолик се доверява на приятеля си: — Не обичам да се напивам в присъствието на жена си. Неприятно ми е да виждам как стават две, мамицата им …
Почина основателя на "ред бул". Сега сигурно е ангел в рая, защото "ред бул" дава крилаааа.
Интервю с гинеколог: - Какво ви привлече в тази доста сложна професия? - Не знам, романтиката вероятно...