Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Нима не получихте моето писмо? - Кой ще ти разбере почерка!? Занесохме го в аптеката за разшифриране и ни изписаха диазепам!
Професионални 2,925 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фен на Евертън влязал във видеотека и се обърнал към момичето зад щанда : - Извинете , да ви се намира филмът "Синята магия" ? - попитал той . - Потърсете в раздел фантастика - отвърнало момичето . Нане стои на гроба на Пена и плаче. Идва Вуте и му казва: - Какво правиш, Нане? - Плача на гроба на Пена! - Ама това не е гроба на Пена. - Аз се чудя защо плача от часове и не ми е мъчно... Един садист и един сваляч си седят на плажа и минава една много готина мацка.Сваляча казва: - Сега да ми падне и да я съблека и... В този момент садиста: - И бой, бой, бой, бой... - Каква е приликата между динята и жената? : - Всеки я чука, Всеки я опитва и на края все ще се намери някои заблуден да я вземе. Грузия, диво планинско градче. Пациент сяда на стола на зъболекаря и казва: - Докторе, нещо не ми се вързва... уж си зъболекар, а самият ти нямаш нито един зъб? - Как да ти кажа, нали знаеш как е тук у нас в планините... закона все още е "око за око, зъб за зъб"...