Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ооооо Гоше,как си бе майна? - Добре съм,ма ши са оправя,а ти как си? - Оправих са,ма не съм много добре.
Разни 1,818 прегледа
Следващ →

Още вицове

На необитаем остров след корабокрушение се спасили двама мъже и една жена. Когато след година ги спасили, ги попитали: - А как си поделихте жената? - Много просто: три дни от седмицата единият й беше съпруг, а другият - любовник. Следващите три дни - обратното. - А на седмия ден? - На седмия ден я биехме затова, че ни изневерява. Синът на спортист се прибира у дома след последния учебен ден. Баща му го пита: — Е, как е? — Отлично! Продължиха ми договора за пети клас с още една година. Един отива на доктор и казва:Докторе,имам чувството че съм куче.Доктора казва,откога го имате това чувство.Пациентът казва още от малко кученце. Участник в изповедалнята на "Big brother" - Имам чувство, че развивам параноя. - Защо така мислите? - Струва ми се, че непрекъснато някой ме наблюдава... Той беше толкова голям песимист, че дори усмивката му приличаше на цепнатина върху гроб...