Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Искаш ли гадже-културистка? - Защо ми е? - Няма да те е страх да си навън с нея през нощта. - А през деня? - Ей, не бях се замислил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо, разказа сън: Сънувах,че съм бебенце на Памела Андерсън, чудесно, прекрасно казва негов приятел, глупости беше кошмар тя ме хранеше с биберон.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
2,256 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се оплаква на психолог: - Да знаете, моят син е ужасен. Като види куче, винаги го рита, като види коте, го мята за опашката, като види стар човек, винаги му взима бастуна. - Не се притеснявайте, всички деца са такива. Като порастне, ще стане добър човек. - Сигурен ли сте? - Да, разбира се. Не се безпокойте, госпожо Шикългрубер.
Лежи си Марийка гола. Влиза баба й Пена и вика: - Марийке, как не те е срам да лежиш гола? - Бабо аз не съм гола, това е секс нощница. Пена вечерта се съблякла гола и си легнала. Влиза Вуте и й казва: - Ама бабо, защо си се съблякла гола? А тя му отговаря: - Не съм гола бе Вуте, това е секс нощница. Вуте я гледал, гледал па рекъл: - Ми що не взе малко да я поизгладиш?
- Господине! Господине! Хайде де! Излизайте, имам разстройство! Иззад вратата: - До-о-о-бре ти е на теб!
Какво е общото между американската външна политика и атомната бомба? - И двете премахват разликата между града и селото...
При доктора отишла една бабка: - Докторе, имам някаква странна болест. Като стана и стоя, стоя, стоя...След това като седна и седя, седя, седя, седя...Като легна и лежа, лежа, лежа, лежа, лежа... Доктора: - Госпожо, виждате ли тази врата? Отворете я и вървете, вървете, вървете...