Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшината строява ротата. - Проверка на обувките! Всички да си вдигнат левия крак! Всички си вдигат краката. Някакъв новобранец се обърква и вдига дясната си обувка. Старшината минава край строя и сащисан вижда една до друга лява и дясна обувка. - Новобранци смотани! Казах ви - левия крак! Кой е вдигнал и двата?
Разни 1,795 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка отиват за риба.Чапай отишъл да вади червеи щото свършили.Докато го нямало Петка хванал златната рибка.Тя му казала - Ще ти изпълня три желания ако ме пуснеш.тя му изпълнила две и Петка решил да остави едното на Чапай,а той се обажда от храстите:Петка да та ебат 300 бика,тука няма червеи!!! - Скъпи, харесва ли ти новата ми шапка? - Разкошна е, почти не ти се вижда лицето. В българско спешно отделение внесли носилка с пострадал. - Прехвърляме го на сто! Едно, две, три, четири, пет, ... , 98, 99, 100! "Пиуууууууууу" - Няма пулс! - Дефибрилации! - Няма дефибрилатор. - Час на смъртта?! - Няма часовник... - А онзи на стената? - Няма батерии. - Нямате ли телефони?! - Нямаме желание да ги цапаме с кръв! - Аз... имам... телефон... - изпъшкал пострадалият. - Има пулс! - Не е вярно. Няма пулс! Продължавам да чувам "пиуууууууууу"?! - Няма кардиограф, откъде го чуваш? - Нямаше лекарство за кръвно в аптеката - пищят ми ушите... - Няма ми... нищо... - пропъшкал пострадалият, хванал се за главата и избягал. - Час на изписване? - Няма формуляр... Вчера гледам филм по bTV и започнаха реклами. Чакам, чакам, толкова дълго, че взех лаптопа, изтеглих същия филм и продължих да го гледам преди да са свършили рекламите... Благо Георгиев влиза в църква и решава да се изповяда: - Свети отче, грешен съм. - Какъв е твоят грях сине? - Налегнала ме е суетата отче. По няколко пъти на ден си пускам видеото с кадри от мои мачове и виждам колко велик футболист съм. Отецът надниква през прозорчето на изповедалнята с любопитство след това казва: - Можеш да продължаваш, сине. Това е заблуждение, не е грях.