Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вълкът, зайчето и хамстерът решили да отидат в Китай. Обаче трябвало да си измислят китайски имена. - Аз ще се казвам Вуй - решил вълкът. - Тогава аз ще се казвам Зуй - обадило се зайчето. - Аз в такъв случай никъде няма да ходя... - тъжно казал хамстерът.
Животни 3,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

На почивката Гончаренко се обръща към поручик Ржевски: -Какво ще кажещ за Урсула? Ржевски отговаря : Ще го духа. -"А какво ще кажеш за Пеньо"? Ржевски :"И той ще го духа" -А какво ще кажеш за Вихрен Вуцов? -"Ами и той ще го духа? " -"Е как така - колко ще го духат" -"Ами всички, нали имат усти" .... Как се сбогуват известните писатели? „Айде и ще се видим в учебниците!“ Когато снежинките тихичко падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер с тъга, спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света! Един мъж имал хемороиди. Пробвал всякакви лекове, но нищо не помагало.Един ден про4ел обява във в-ка "ле4ение на хемороиди с праз лук" и отишъл на адреса. Ден два и се по4уствал по-добре, но понеже му било скъпо и решил да приложи ле4ението вкъщи. Викнал жената и й казал: "жена, сложи си лявата ръка на корема ми, после сложи дясната на гърба и накрая ми пъхни лука", а жена му :"ми нямам пове4е ръце". Мъжът: "...леле оня ме е ебал..." :) Нашите американски приятели искат да останем още в Ирак...