Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един мъж се прибрал пиян в къщи. Навечерял се, отишъл при жена си и казал: - Скъпа в къщата има полтъгайст!!! - Скъпи, чуваш ли се какво говориш? - Ами отивам в тоалетната, влизам - светка. Излизам изгасва. - Скъпи, пак си пикал в хладилника...
Пиянски 1,860 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо ПФК "Чавдар Етрополе" и "Тигрите" от Бистрица(и двата отбора са от София-област) играят приятелски мач във Варна? - Защото Бойко Борисов е бил във Варна! ---- Няма криза! Щом отбори от В група играят приятелски мач на морето и пътуват с правителствения Еърбъс. ---- Седи си Бойко Борисов във Варна и му доскучало, вдига телефона: Ало, авиоотряд 28! Я ми докарайте момчетата да направим едно мачле... Задават въпрос на участник в "Любовни квартири": - Кое от момичетата избирате? Участникът се замислил... почесъл се... и попитал: - А може ли да се посъветвам с жена ми? Мъж - шофьор в градския транспорт. Един ден карал две смени. На втория ден пак. На третия ден ремонт. На четвъртия се запил...Повече от неделя не изпълнявал съпружеския дълг. Като почнал, та втори път, после трети...Пита жена си как е. Тя му отговаря:"Махай ми се! Станал си точно като вашите автобуси. Няма ги дълго, висиш сума време на спирката и чакаш. А после пък идват четири наведнъж!" Как изглежда жена, когато си е сложила колана в колата? - Те така - % Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна."