Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съпругът ми ме попита защо говоря толкова тихо вкъщи. Казах, че се страхувам, че Марк Зукърбърг подслушва. Той се засмя. Аз се засмях. Алекса се засмя. Сири се засмя. Теслата се засмя 😂🤣😂
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж се крие в креслото зад вестника и се прави, че чете задълбочено. Жена му: - Виждам, че ме чуваш добре - коленцата ти треперят!
Семейни
03.10.2017
2,957 прегледа
Следващ →
Още вицове
- И искате да кажете, че четирите апартамента в центъра на София, вилата в Бояна, мерцедеса ви и джипа сте ги купили с честно спечелени пари? - Разбира се, че са мои, на кой да са? - Народни са! - Че откъде у народа такива пари ще има...
Полицай звъни на вратата. Отваря му домакинът. - При нас, господине, - казва строго полицаят, - постъпи оплакване, че вие тук издевателствате над някой си Бетховен.
Брюнетка, червенокоса и блондинка се подложили на детектора на лъжата. Брюнетката влязла и казала: - Аз мисля, че съм красива! Детекторът изписукал: Пиу-у-у... Влязла червенокосата: - Аз мисля, че съм много слаба. Детекторът изписукал: Пиу-у-у... Влязла блондинката: - Аз мисля... Детекторът изписукал: Пиу-у-у...от nevi_fibi
Депутат говори на своя премиер: - Вие въобще си нямате представа какво му е на народа. Направете си експеримент, качете се в първия трамвай и отидете на някой пазар. Там се заслушайте, какво говорят хората за вас и вашето правителство. Същата вечер, премиерът се облякъл като обикновен човек и излязъл на улицата без охрана. Качвайки се в първия срещнат трамвай той строго казал на ватмана: - Карай към най-близкия пазар!!
Владика обикаля селата, за да провери как местните попове провеждат литургийте. В поредното село, се оказало, че попа го няма. Тук поп, там поп, няма го. Накрая го намерили в кръчмата. Вкарали го в църквата и криво-ляво провел литургията. След службата владиката го извикал настрани и казал: - Да кажем, литургията мина добре, но имам две забележки: Първо: в църквата се влиза с благоговение, с расо и патрахил, а не рошав, бос и по потник. Второ: На края на молитвите се вика "Амин!", а не "Наздраве!".