Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек = ядене + спане + работа + забавления Магаре = ядене + спанe следователно човек = магаре + работа + забавления следователно човек - забавления = магаре + работа или казано по друг начин: Човек, които не се забавлява, е магаре, което работи!
Разни 2,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сталин играе бридж с трима другари от политбюро. Сталин: - Три пики. Първи другар: - Четири кари. Втори другар: - Четири купи. Трети другар: - Пет спатии. Сталин: - Три пики. - Пас. - Пас. - Пас. Наполеон:Когато сърцата се разделят, няма смисълръцете да остават една в друга. Красотата не стига по-дълбоко от кожата, но грозотата прониква до костите... Кондьо се заяжда с Азис: - Чух, че си издал книга. Кой ти я написа? - А на тебе пък кой ти я прочете? Минава доктора на визитация и като минава през стаята с новородените бебета едно от бебетата се надига и му вика: - Докторе едно шахче? Гледа го доктора и си вика - абе това е едно новородено ще го бия, но - доктора на втория ход е мат. Доктора си мисли: - Абе това бебе е много умно като порасне ще стане вундеркинд, не може така, ще му махна 20% от мозъка. Махнал му го. Бебето спи 4 часа и когато доктора пак минава на визитация бебето пак: - Докторе, едно шахче? Той пак се съгласява, нали все пак му е махнал 20% от мозъка, но доктора пак е мат, но този път на 4 ход. Мисли си: - Ааа, така не може, ще му махна 50% от мозъка. След операцията бебето спи 6 часа и като минава доктора пак - Докторе, едно шахче? Доктора и този път става мат на 8 ход. И решава да махне целия мозък на бебето. Бебето спи 24 часа и когато доктора минава на визитация бебето вика: - Докторе, една борбичка?