Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Семейство вечеря в ресторант, когато към масата им се приближава красиво момиче и нежно целува съпруга. - Коя беше тази? - пита жената. - Любовницата ми - отговаря съпругът. - Любовницата ти ли?! Искам развод. - Сигурна ли си, скъпа? Наистина ли искаш да се откажеш от голямата къща, басейна, мерцедеса, бижутата, кожените палта и вилата в Мексико? През следващия половин час на масата цари ледена атмосфера. После жената сръгва мъжа си и пита: - Онзи там не е ли Ричард? С коя е? - С любовницата си - отговаря съпругът. - Ха - възкликва тя и лапва лъжичка десерт. - Нашата е много по-готина.
Семейни 3,296 прегледа
Следващ →

Още вицове

Другия път, като правите контролно, ще съблека всички момичета по монокини, да видя тогава къде ще си крият черешовите топчета. Учителка по история Малко дете плаче до баща си: - Тате, пък всички деца ми се подиграват в училище, че ми били големи зъбите. - Добре, татевото, не им обръщай внимание - отговаря бащата и продължава да си чете вестника. - Тате, пък всички деца ми се подиграват в училище, че ми били големи зъбите - продължава детето. - Е добре де, стига рева, че издра паркета! След посрещането на Нова година жена спори с мъжа си, кой от тях да измие чиниите. Жената казва: - Хайде да мием по ред! Тази година е твой ред. Намаление в стоматологична клиника от три процента означава, че ако ви извадят 32 зъба, 33-тия се вади безплатно. Седят три кучета пред кабинета на ветеринаря - немска овчарка, сaнбернар и дог. Питат овчарката: - Какво правиш тук? - Ами бях придружител на слепец, но стопанинът ми беше голям гад - биеше ме, държеше ме гладен и един ден го прекарах през едно кръстовище на червено и един камион го премаза, та сега ме водят да ме убиват с инжекция. - А ти бе, санбернар? - Бях куче спасител и една вечер изпих всичкия коняк от буренцето на врата ми, през това време паднала лавина. Умрели 5 човека и сега ме водят за убиване. Попитали и дога за какво са го довели. - Бях домашно куче и стопанка ми беше една хубава блондинка. Един път беше в банята и се къпеше при отворена врата. Аз седях отпред и я гледах, изведнъж тя си изпусна сапуна, наведе се да го вземе и тогава не издържах, скокнах и я опънах отзад - И сега и тебе ли те чака инжекцията? - Ами-и, доведе ме да ми изпилят ноктите.