Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как "Евророма" изгуби повечето гласове на ромите? - Обеща да създаде за тях работни места.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Обаждане в съпорта на Майкрософт: - Имам проблем: инсталирах Windows и цяла година не е забивал. - Вие имате пиратска версия на Windows!
Програмисти
03.10.2017
3,496 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шеф се обръща към нов служител: - Моят заместник обясни ли ви, какво трябва да правите? - Да. - И какво каза? - Че не трябвада спя, като се появявате.
След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…")
Питат ученик: - Ти имаш ли име? - Да. - А презиме имаш ли? - Да. - А фамилия имаш ли си? - Да. - А как се казваш? - Да, да, да!
Любовният ми живот е ужасен... Последният път когато бях в жена беше когато посетих статуята на свободата!
Вчера набрах смелост и целунах Юлето, а тя ме попита: "Какво трябва да значи това?", а аз да взема да кажа: "Искане за авторизация", после ми каза в събота да й дойда на гости да се логна....