Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Hемец в лондонски баp: - Martini, bitte. - Dry? - Nein, zwei.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Адвокати
Свети Петър и Сатаната се скарват жестоко. Свети Петър казва: - Ще решим този проблем в съда! - Нямаш никакъв шанс. Всички адвокати са при мен!
Адвокати
03.10.2017
4,793 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама си говорят: - Вече не мога да лъжа жената, че съм на работа, а да отида на бира с приятели. Хваща ме, че лъжа! - Как? - Ами ползва локализатор за установяване на местоположение на GSM - линк.
Учените са установили, че динозаврите са били разумни същества, занимавали се със селско стопанство, имали са своя писменост, държава и наука. При разкопки са открити записки от изявление на един тирекс пред динозавърското ООН. В своята реч той предупреждава, че тези генетични експерименти с шимпанзето няма да доведат до добро.
Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна."
Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й. Младоженецът сяда и казва: - Първо: всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства: - Ама, как може такова нещо... да пиеш алкохол?! - КАЗАХ! - извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил: - Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! - Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? - протестира сестрата на младоженката. - КАЗАХ! - отново удря по масата мъжът. - Един път в месеца - продължава той - ще пребивам жената! - Ама не може така ами ако й счупиш нещо? - пита брат й. - КАЗАХ! - изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. - И последно - един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда: - Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква: - КАЗА!
Двама се карат, трети губи!