Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ден Зайо-Байо си вървял в гората, но не щеш ли, паднал в един трап. Минало магарето и заека му рекъл: - Моля те, Марко помогни ми! Магарето се поколебало, пък отвърнало: - Ще ти го пусна, пък ти се хвани за него и се изкачи. Така и станало заекът се хванал и се измъкнал. На следващия ден Зайо вижда Марко във същия трап. - Моля те, помогни ми казало магарето. Зайо Байо отвърнал: - Моя е малък, ама ще се обадя по мобифона да дойдат и да те извадят. Заекът звъннал, извадили магаретор пък то рекло: Ех, Зайо, Зайо, който си няма... си има мобифон.
Животни 2,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

Психично болен е извикан при лекуващият го лекар. - Ше ви пуснем да си ходите, ако обещаете да се откажете от пиенето и от жените. - Обещавам, докторе! - Отведете го - все още е болен! - Мамо, помниш ли онази китайска ваза, - пита дъщерята, - която се предава от поколение на покление? - Разбира се, че помня. Защо? - Ами моето поколение прекъсна тази традиция. Йосиф Сталин гледа нов руски филм. След края на филма казва: - Всичко е много хубаво, но защо мустаците на главния герой толкова много приличат на мустаците на другаря Сталин? Да се разстреля главния герой, режисьора, сценаристи на филма, целия снимачен екип, народния комитет по култура... - Другарю Сталин - обаждат се от народния комитет по култура, - а не може ли просто да обръснем мустаците на главния герой? - Хм... И това е вариант... Прекалено съм дебела за да спортувам. Благодаря Ви д-р Йоткер! Баба живее със семейството на дъщеря си. Един ден посреща внука си и бабински го пита, какво е научил днес: - Днес учихме за половете, за пениси, вагини, за сношаване и такива работи - отговорил важно 11 годишния й внук. Бабата предала разговора на дъщеря си: - Оф, мамо, не ме занимавай, това е 21 век, всичко е част от обучението. Дошло време за вечеря и бабата отишла да подкани внука си. Когато влязла в стаята му го заварила енергично да онанира: - Като свършиш с домашното ела да ядем...