Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Прибира се Иванчо вкъщи щастлив като на половин каса бира. Баща му гледа бележника и казва: - Глупако! Сума ти двойки, а ти се радваш! - Само един бой и е ваканцията!
Иванчо и Марийка 2,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

В басейна инструктор по плуване се приближава до един от плувците и казва: - Престанете да пикаете във водата!!! - Е кво, да не пикая само аз във водата!!! - Да, ама само ти го правиш от трамплина!!! Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала: - А как издържате без жени толкова време? Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал: - Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка. От министерството на труда и социалната политика,са препоръчали на гражданите да се възползват от новата социална придобивка. Безработните, вече ще имат право да ползват неплатен отпуск. Пролетта дойде. Половината офис чете "как да свалим мацка", а другата половина от офиса "как да свалим хубав мъж". - Скъпи, ако ме целунеш още веднъж така, ще бъда твоя за цял живот! — Благодаря за предупреждението.