Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци се срешнали с BMW-тата си.Единия поглежда през прозореца и вижда,че другия е обул презервативи на краката си. - Що си обул презервативи бе? - Ами четох във вестниците, че от педали се лови СПИН,та за това.…
Борци 6,295 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец отива при лекаря: - Докторе, от известно време забравям.... - Откога? - пита доктора. - .....Какво от кога..?! - Как се наричат голи мъже, наредени един зад друг? - Курниз. Стои си един рибар на брега и лови риба. По едно време от водата се показва един крокодил: — Как е, кълве ли? — Не. — Ами що не влезеш да се изкъпеш тогава? Веднъж се озовах лице в лице с един лъв. И сякаш това не бе достатъчно, та бях сам и без оръжие... - Божичко! И какво се случи? Какво направи? - Какво можех да направя? Първо се опитах да го погледна право в очите, но той продължи да се прокрадва към мен. Сетне реших да го хвана за опашката, но прецених, че е прекалено опасно. А той продължи да се промъква към мен. - И как се измъкна? - Ами обърнах му гръб и минах към следващата клетка. - Маце, хайде да те черпя едно мартини. - Имам си приятел, зарежи! - Имаш си приятел? А пък аз имам апартамент, вила, кола и куп пари!..Ама защо плачеш? - Точно се разделих с приятеля си.