Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лошо! Няма да има коледни надбавки. Още по-лошо е, че няма да има и край на света!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ловци
Един рибар разправя: - Вчера такъв огромен сом хванах! Едвам го изкарах, страшна борба беше. Измъкнах го, метнах го на гръб, и потеглям към къщи. И по едно време гледам насреща ми - пазача на язовира. - И какво направи? - Ами скрих сома в джоба.
Ловци
03.10.2017
8,130 прегледа
Следващ →
Още вицове
"- Колеги, знаете ли какво е общото между статистиката и прашките? Показват много, но скриват най-важното!" Доц.д-р В.Хаджиев ВИНС - Варна
Скучаещ пациент, без никакви сериозни оплаквания, решил да се прегледа на връх Великден. Дежурният интернист го преслушал максимално подробно, като в хода на прегледа ставал все по-сериозен и по-сериозен. Накрая го пратил с талон до дежурният хирург. Хирургът го изследвал внимателно, ставайки също все по-сериозен и по-сериозен. Писал на талона му и го пратил обратно при интерниста. Пациентът уплашен решил да разчете талона . Там интернистът бил написал: "Христос воскресе, колега", а хирургът отговарял: "Воистина воскресе, колега."
Антикризисен виц. - Какво става, Драгане?! Уж е криза, а ти се веселиш. - Вие сте в криза, а аз с моята се разведох вчера.
Имате бръчки? Суха коса? Криви крака? Ауууу,ужас!
"- Прекалено съм млад, за да не работя... Благодаря Ви, д-р Дянков!", възкликнал през 2111 година, най-възрастният мъж на България - 112 годишният българин Н.Н., от град В.