Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две баби си говорят: - Пък тази днешна младеж кво ли не прави. Даже и стъкло ядат! - Ти пък от де разбра? - Ми снощи са прибирам, едно мъжко и едно женско са натискат на площадката. Га да са качвам в асансьоро, чувам женското казва на мъжкото: - Лапам веднага. Само отвий крушката!
Семейни 3,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Табелка в зоопарка: "Не хвърляйте банани на делфините, първо, те не ги ядат, а второ, гладните маймуни скачат в басейна и потъват". Имало едно време една билкарка.Тя продавала билки.Един ден една жена я попитала: -Тези билки помагалили са ти някога? -Да! -А как са ти помагали? -Помогнаха ми да купя кола на сина си. Кореец стоеше пред ограда, на която имаше табелка "Внимание, зло куче!". Разкъсваха го смесени чувства на страх и глад... Бащата убеждава сина си: - Запомни, сине, само глупакът винаги е убеден във всичко. Умният човек се съмнява. - Това сигурно ли е? - Абсолютно съм убеден! Иванчо и Марийка си играят навън. Първия ден Иванчо и Марийка решават да се качат на едно дърво и да си играят. Иванчо казал: - Ти мини първа. Щом тя минала Иванчо погледнал под полата й. На втория ден пак така, на третия също, на четвъртия пак така. Да обаче майката на Марийка й писнало все Иванчо да гледа под полата й. И веднъж, когато Марийка чакала Иванчо майката казала: –Марийке, когато Иванчо дойде да си свалиш полата надолу. –Спокойно мамо аз вече я свалих.