Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ловци си вървят в гората и единият припада. Стои на земята с отворени очи и не диша. Другият се обажда от мобилния си телефон на спешна помощ и казва с разтревожен глас: - Моля, кажете какво да правя, приятеля ми припадна, не диша и стои с отворени очи! От другата страна отговарят: - Първо трябва да сте сигурен, че приятелят ви е мъртъв, второ... Ловецът не дочаква и се чува изстрел: - А, сега какво да правя?
Ловци 8,367 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тате, тате, ти добър физиономист ли си? - Да. - Това е прекрасно, защото току що счупих огледалото ти за бръснене... Един мъж изгубил жена си и отишъл при полицая да подаде жалба. Полицая го попитал за отличителни белези. — Една такава слаба, висока не много красива. Полицаят се зачудил нещо и мъжът го попитал. — Господин полицай, как изглежда твоята жена. — Една руса, висока, стройна и с голям бюст. Мъжът отговорил: — Давай тогава да търсим твоята жена, остави моята. Жена отива при психиатър. - Докторе, искам да се консултирам с вас относно съпруга ми. Тоя е решил, че е хладилник.... - Е, това не е толкова страшно... По принцип това е безобиден комплекс. - Може и така да е, - казва жената, - обаче той спи с отворена уста и светлината ми пречи да спя... На Олимпиадата в Лондон се сблъскаха фармацевтичната промишленост на САЩ и традиционната медицина на Китай. В лекарския кабинет звъни телефона, лекарят вдига слушалката и насреща му разтревожена жена: - Докторе, детето ми изяде 41 сладоледа и има 41 градуса температура. При което лекарят пита учуден: - Под нулата ли госпожо?