Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Професорът се усмихва дружелюбно на видимо нервен студент, който сяда да го изпитват. - Да, струвате ми се познат - казва професорът. - Не сме ли се виждали с Вас и преди? - Да, миналата година се явявах при Вас. Но за съжаление не взех изпита. - Този път съм сигурен, че всичко ще мине отлично. Помните ли какъв беше първия въпрос, който Ви зададох миналата година на изпита? - Вие попитахте:"- Не сме ли се виждали с Вас и преди?"
Студентски 3,414 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Татко, защо бонбоните са обвити в станиол? - За да може в целия апартамент да се чува как майка ти отслабва. - Генко, включи новините! На някой му е още по-зле, отколкото на нас!? Един пич се напушил яко и се враща вкъщи, сяда на масата и почва да яде супата си с ръце(?!?!) и майка му го пита: - Сине, защо ядеш супата си с ръце бе маме? Сина: - Кой напушен?!?!? Аз ли съм напушен?!?!? Не съм напушен??!?! Как ша съм напушен?!?!? Доктор препоръчва: - А ако не можете да заспите изпийте една малка ракия. Ако не помогне, изпийте още една, и след 5 минути още една. - А ако и тогава не помогне? - Тогава ще ви е все тая спите ли, не спите ли. Социализъм: да нахраним гладния с риба. Капитализъм, както ни го описват: да не храним гладния с риба, а да му дадем въдица. Капитализъм, какъвто е наистина: не даваме въдицата, а я продаваме на кредит, без гладния да разбере, че няма достъп до езерото с рибата, нито има билет за риболов, защото и езерото, и рибата отдавна принадлежат на този, комуто той вече е длъжник за въдицата...