Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза некъв пич в аптеката. - Едно кисело млеко. - Кво млеко бе? Тука е аптека, само лекарства се продават. Оня вади една бухалка и почва да троши инвентара. Разбил всичко. На другия ден пак същия пич влиза отново в аптеката. - Едно кисело мелеко. - А стига бе! Нали вчера Ви казах, че това е аптека. Тука има само лекарства. Оня пак вади бухалката и прави погром. На аптекаря му писнало да чисти и да подрежда и донесъл една каса кисело мляко за всеки случай. На сутринта пича пак идва и аптекаря още от вратата му вика: - Вече продаваме кисело мляко, колко искате? - Да бе. Те днеска във всички аптеки пуснаха кисело млеко. Дай сега едно пресно.
Борци 3,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Самолет попада в буря над Тихия океан. Капитанът се обръща към пътниците по високоговорителя: - Дами и господа, моля затегнете коланите. Нашият самолет има авария. Загубихме и четирите двигателя и сега се опитваме да се приводним в океана с възможно най-малко сътресения. Умолявам ви, да не изпадате в паника. Всичко ще бъде наред. Един от пътниците се разкрещява: - Стюадесааааааа .... стюардесаааааааа!!!! Там, където ще се приводняваме, има ли акули? - Боя се, че има, господине.... Но вие не се вълнувайте. В джобчето на спасителната жилетка има флакон с течност против акули. Моля всички да намажат ръцете и лицето си с нея, а също и откритите части на тялото. - И какво? Акулите няма да ме ядат ли? - Не, ще ви ядат, обаче с огромно отвращение... - Келнер, тези мухи в ресторанта ви ме дразнят! - Кажете кои конкретно и аз ще ги изловя. Квантовата механика е като жената! Не можеш да я разбереш! Два слона си седели на една пейка и минал един мамут. Слоновете станали и го пребили от бой. След което мамута станал, изтръскал се и казал: - Хм, скинари! Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас: - Ти си труп! - Не съм, бе. Жив съм още. - Извинете, май ми избързва часовника...