Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На глупави въпроси да отговаряме не искаме, а на умни - не можем.
Бисери 3,015 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо и американеца се състезават кой има по-хубава къща. Отиват в Америка и американеца оставя бай Ганьо в къщата си като му казва каквото и да става да не натиска червеното копче. Минават няколко часа. На Бай Ганьо му омръзнало и натиснал копчето. От една врата излязъл един негър с ей такава патка и попитал: - С вазелин или без вазелин? - С вазелин! - казал бай Ганьо. Оня го оправил. Отиват в България. Бай Ганьо казва на американеца в никакъв случай да не натиска зеленото копче и заминава. Минават няколко часа и на американеца му омръзва и натиска зеленото копче. От една врата иализа един циганин с ей такава патка и пита: - С Вазлин или без Вазлин? - С вазелин! - въздъхнал американеца. - Вазлине! Идвай тука! Събрал се райският съвет да умува как да зачене Дева Мария. Всички давали различни предложения но никое не се приемало. Накрая свети Йоан взел думата, изправил се и рекъл: - То, тука ку си требе. Скочил свети Петър и се провикнал: - Златни ти уста Йоане! Оттогава и Йоан станал Йоан Златоустий. CV на програмист: умения: c++, java, javascript, perl, python, php, basic. Хоби: c++, java, javascript, perl, python, php, basic Наближава Коледа. Студент от технически ВУЗ решил, че би било добре да има в квартирата си елхичка. Сложил под якето си малка брадвичка и отишъл в близкият парк. Не след дълго търсене видял прекрасна елхичка. Огледал се и тъкмо да замахне и я отсече, тя му проговорила с човешки глас: - Моля те, недей да ме сечеш и аз ще ти изпълня три желания. Студентът не мислил дълго и казал първото си желание: - Направи така, че хазайката ми да не ми иска повече наем. - Готово - казала елхичката - хазайката повече няма да ти иска наем. - Второ, да нямам повече проблеми с изпитите -казал студентът. - Готово -казала елхичката -изпитите ти вече са взети. - Трето, да си хвана едно готино гадже от нашият ВУЗ. Замислила се елхичката и тъжно въздъхнала и казала: - Сечи, сечи! В цветарския магазин: - Госпожо, днес купувам за последен път цветя. - Града ли напускате, господине? - Не, ще се женя!