Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Списание "Плейбой" планира да пусне и издание за женените мъже. Всеки брой на корицата ше бъде една й съща жена.
Разни 1,667 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима навлезли в една градина случайно. Пазача ги пресрещнал и ги извикал при себе си. - Сега ще ви кажа какво ще направим. Влизате в градината и вземате по един плод по ваш избор. Идвате пак тук. Първия взел ягода и се върнал. - Сега, ако си я пъхнеш в задника, без да гъкнеш, ще те пусна. Опитал той, ама ягодата мека, разкъсала се и си бръкнал с пръст, подкскочил, изохкал изненадано и ... бил прострелян на място. Вторият идва с капина. - Сега, ако си я пъхнеш в задника, без да гъкнеш, ще те пусна. Опитал пича, но по едно време започнал да се кикоти истерично ... паднал прострелян. След 2 минути в рая се срещат първите двама и си разкават. - Ами тя ягодата стана на пихтия и си бръкнах и ... такова. Ами ти? - Аз с една капина, ама ми стана смешно и оня ме застреля. - Че какво й е смешното на капината - тя боде, има тръни? - Ами видях третия ни приятел да идва с един пъпеш и не се сдържах. - Защо има закон, по който се обявяват кандидат-депутати-агенти на ДС, а не им се забранява да станат депутати? - Така се опознават всички агенти, после лесно се обединяват в парламента, а отделно ДС си има най-стабилния електорат. Петгодишен син на олигарх: - Скъпи Дядо Коледа! "Пежо" и "Порше" - това са различни неща! - Татко, викат те на малка родителска среща. — Как тъй малка бе? — Аз, ти и директора. — Защо? — Подпалих кабинета по химия. След няколко дни. — Татко, пак те викат. — Защо? — Взривих кабинета по физика. След още няколко дни. — Татко, пак те викат. — E, тоя път няма да отида. — Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини. Група гестаповци с автомати нахлуват в жилищна кооперация, хукват по стълбите, спират на втория етаж и започват да блъскат по вратата: - Отворете! Гестапо! Отвътре се чуват прокрадващи се стъпки към вратата и един глас предпазливо запитва: - Кого търсите? - Щирлиц, тук ли живее? - Тук не живее никакъв Щирлиц - се чува иззад затворената врата. Гестаповците, разочаровани с тропот се изнасят надолу към улицата и всичко утихва… Така вече втори месец Щирлиц умело избягваше Гестапо…