Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всички възторжено аплодират саксофонист. Жената на саксофониста казва на приятелка: - И всичко е защото много се труди, знаеш ли колко много репетира? Вече пети съсед се побърка.
Разни 1,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

В "Бърза помощ" докарват мъж със счупен крак. Докторът пита: - Как се случи? - По време на игра. - Футбол ли сте играли? - Не, карти. - ??? - Моя приятел ми даваше знаци под масата. В час по биология се задава въпрос: - Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. - Кажи бе, Иванчо. - Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. - Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! - изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: - Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? - К’во ма? - Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! - Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? - Ами не знам. - Щото е бил там и е гледал... В началото на учебната година,учителка пита ученичка: - Защо пишеш на лист? - Свърши ми тетрадката. Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал: - Момче, аз искам... Студентът го прекъснал - Знам какво искаш. Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал: - Абе момче, аз искам... Студентът пак го прекъснал: - Знам какво искаш. Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл: - Мммомчее, азз иссскам... Студентът отново го прекъснал: - Не ми казвай, аз знам. Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори: - Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ. Момчето се надигнало и рекло: - Еее, яка е дрогата, нали, яка е! Мъж се оплаква на приятел: - Голяма мъка. Първата ми жена - умря. Втората - избяга. Третата - нито мре, нито бяга.