Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира перничанин: - Книжка имаш ли? - Имам! - Технически преглед минала ли е колата? - ДА!!! - А защо си без колан??? - Ееееееееее, стига бе, братуе, кой носи коуан върху анцуг?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Гадории
Баба и дядо се уморили. Бабата казала на дядото: - Хайде да си починем! Седнали на една пейка и... починали.
Гадории
03.10.2017
3,091 прегледа
Следващ →
Още вицове
Родителите на Иванчо се усамотили в спалнята и за да не разбере той какво става, му дали филия със сладко и го затворили на балкона. По едно време Иванчо се провикнал: - Тате? - Какво? - Иванови заминават на море. Натовариха лодката на колата. След малко Иванчо пак се провикнал: - Тате? - Какво? - Георгиеви отиват на планина с 2 палатки… И след още малко Иванчо пак се обадил откъм балкона: - Тате? - Kакво пък сега? - Петрови правят секс… - Е как разбра бе, Иванчо? - Ами и техния син яде заключен на балкона…
Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал: - Какво става госпожо! - Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко! След което полицая отварнал: - Ами госпожо ако отидете на предната седалка, всичко ще си дойде на мястото.
Купува мутра на малкия си син мобилен телефон, и му казва: - Аз отивам по бизнес, ако нещо се случи - веднага ми звънни. И по някое време детето се обажда: - Ало? - Тате, котката се изака... - Сине! Вече си голям, вземи и изчисти сам. Минава време и пак се обажда: - Тате, мама дойде с един батко и се затвориха в спалнята. Аз погледнах през ключалката, баткото си сваляше гащите... Аз няма да чистя и след него!!!
Един овчар си пасял овцете и си дъвчел един стрък трева. От планината се чул някакъв глас: - Иване-е, крадат ти жената. Овчарят започнал да бяга. Падал, ставал, търкалял се. После се спънал в един камък, ударил си главата в друг и казал: - Абе, аз защо бягам? Нито съм Иван, нито съм женен?!?
- Тате, купи ми шоколад! - Вече си голяма за такива неща. - Наистина? Значи може да пия, пуша, да каня момчета вкъщи? - Какъв искаш? Млечен или натурален?