Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки си говорят: - Оня ден минах през парка и ме изнасилиха. Вчера пак минах и пак ме изнасилиха. Довечера пак ще взема да мина...
Блондинки 2,749 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо е още малък и за първи път отива на детска градина. Лидерът на по-голямата група се запознава с него. - Ей, ти, как се казваш? - Иванчо. - На колко години си? - Сигурно на четли. - И към жените влече ли те? - Не. - Значи не си на четли, а си на тли. Стоят три баби пред камината , от които една на смъртно легло. Едната рекла. -Помните ли Спас навремето къв уй имаше , толкова дебел като тая главня , дето гори в камината. А тази на смъртното легло рекла . -Я ма наддигнете да видя колко е дебела главнята. По Коледа дядо Коледа минал и през Сомалия. Като видял децата с издутите коремчета попитал: - На тези деца защо са им издути коремчетата? - Ами.. защото не ядат - Ааа, който не яде няма подаръци! - отвърнал дядо Коледа! - Иванчо, вземи да оправиш бойлера, че няма топла вода - казала Марийка. - Марийке Ма, аз да не сам водопроводчик!!! - Иванчо, крушката изгориа. Ще я смениш ли? - Марийке Ма, аз да не сам ел техник!!! На другия ден Иванчо се прибира крушката сменена в банията тече топла вода и пита Марийка: - Марийке, кой оправи водата и крушката? - Комшията бе, Иванчо. - Марийке колко му плати??? - Ами той ми каза да му направия торта или да му направия ЕДНА СВИРКА. - И ти какво направи ли му торта??? - Иванчо Бе, аз да не съм сладкарка. Майка води 18-годишната си дъщеря на лекар: - Докторе, дъщеря ми постоянно боледува. Вижте какво й е! Медикът преглежда момичето и казва: - Госпожо, дъщеря Ви е бременна в петия месец. - Това е невъзможно! - отсича майката. - Та тя е девствена! Нали така, миличка? - Да, мамо, та аз даже не съм се и целувала с мъж! Лекарят мълчаливо отива до прозореца и започва да се вглежда в небето. След 5 минути майката не издържа и пита: - Докторе, какво правите? Нещо не е наред ли? - О, не! Всичко е наред. Просто последният път, когато се е случило това, от изток се е издигнала ярка светлина и от хълма са се спуснали трима влъхви. Ето, аз стоя и чакам...